w575_h323_x750_y416_netmeat-corona

فروش آنلاین مواد پروتئینی

همانطور که میدانید ویروس جدید کرونا مدتی است وارد کشور عزیزمان ایران شده است. وضعیت برای کسب و کار ها جالب نیست.مغازه هایی هستند که کلی جنس خریده بودند تا قبل از عید بفروشند تا بتوانند یک سال دیگر در این اقتصاد نچندان خوب دوام بیارند .اما قبل از عید که تقریبا فروش ناامید کننده ای داشتند و تقریبا بالای 80 درصد بسته به نوع کسب و کارشون افت فروش داشتند و بدتر از اون برای جلوگیری از انتقال بیماری مجبور به تعطیلی کامل کسب و کارشون شدند.
اگر چه این زیاد خوشایند هم وطنان مان نیست ولی اجبارا این کار برای جلوگیری از یک فاجعه نیاز بوده و همه ما مسئول هستیم تا در این مدت رعایت کنیم تا از این شرایط خارج شویم

برای خروج از این بحران چه کار باید انجام داد؟

فقط تنها کاری که هر کدام از ما نیاز هست که انجام دهیم ماندن در خانه عدم شرکت در تجمعات جهت جلوگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس هست.اما این وسط همه افراد برای تهیه مایحتاج نیازمند به خروج از خانه هستند که تا جایی که ممکن هست خرید های خود را غیر حضوری انجام دهید نیاز به خروج از خانه نباشد.

فروشگاه آنلاین گوشت قرمز

فروشگاه آنلاین مواد پروتئینی نت میت یکی بزرگترین فروشگاه های اینترنتی کشور می باشد که در راستای مسولیت اجتماعی خود در زمان شیوع کرونا با تمام توان و زیرساخت های خود اقدام به ارائه خدمات فروش آنلاین ارسال مواد پروتئینی و گوشت مورد نیاز افراد نموده تا افراد برای تهیه مایحتاج زندگی نیاز به خروج از خانه نباشند و هر چه سریع تر زنجیره انتقال این ویروس پاره شده و زندگی به حالت عادی برگردد.

فروشگاه مواد پروتئینی نت میت برای اطمینان از کیفیت و سلامت محصول آنها را به صورت منجمد شده و در بسته بندی های مناسب به مقصد ارسال نموده تا از گزند هر نوع آلودگی در امان باشد.

خرید گوشت بره

برای سفارش گوشت گوسفند و گوساله منجمد درخواست به صورت آنلاین و از طریق اینترنت محصول مورد نظر خود را از فروشگاه انتخاب نمایید و سفارش خود را ثبت کنید تا محصول مورد نظر پس از تایید به آدرس شما ارسال شود

  • ثبت نام
رمزعبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. ایمیلی جهت بازسازی رمزعبور برایتان ارسال خواهد شد.
Close menu