leg of lamb

گوشت ران چیست و برای چه نوع غذایی مناسب است؟

یکی از لذیذترین و مفید ترین گوشتها گوشت گوسفند هست که طرفداران بسیاری را در سراسر جهان دارد و گوشت گوسفند برای طبخ انواع غذا های مختلف مناسب هست.البته در بین گوشت گوسفندی گوشت بره لذیذ ترین و خوش خوراک ترین گوشت هست که بافتی بسیار نرم داشته و از گوسفندان بسیار جوان به دست می آید.
اما کدام قسمت از گوشت بره یا گوسفند بالغ لذیذتر و کیفیت بالاتری دارد؟
پاسخ روشن هست بهترین و لذیذترین گوشت مربوط به گوشت ران و سردست گوسفند هست. که بافتی نرم و بدون چربی دارد و برای طبخ انواع غذا ها کاربرد دارد.

گوشت ران چیست؟

به قسمتی از گوسفند می گویند که در انتهای لاشه قرار داشته و کمترین چربی را دارد ران گفته می شود و خوش خوراک ترین بخش گوسفند محصوب می شود و البته به نسبت بقیه قیمت بالاتری نیز دارد.

کباب ران گوسفند

متوسط وزن ران گوسفندی :

وزن متوسط ران گوسفند بین 2 الی 5 کیلوگرم هست

موارد مصرف :

معمولا طیف گسترده ای از غذا ها را شامل می شود ولی به صورت کلی اگر بخواهیم بگویم این گوشت مناسب انواع خورشت ها و کباب است

در انتها برای طبخ غذایی لذیذ ابتدا نیاز هست که گوشتی با کیفیت تهیه نمایید و فروشگاه آنلاین مواد پروتینی نت میت گوشتی با کیفیت را برای شما تدارک دیده و شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته اقدام به خرید کرده و برای شما ارسال خواهد شد.

  • ثبت نام
رمزعبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. ایمیلی جهت بازسازی رمزعبور برایتان ارسال خواهد شد.
Close menu