Sofitel Vienna Stephansdom

خرید گوشت قرمز برای رستوران

هر چه قدر یک رستوران از نظر زیبایی و سرویس دهی خوب عمل کند ولی در آخر مهم ترین ملاکی که کیفیت رستوران را مشخص کرده و مشتری را به آن مکان وفادار می کند کیفیت غذای رستوران هست.و کیفیت غذا هم علاوه بر مهارت سر آشپز به فاکتورهای دیگری هم وابسته هست مانند مواد اولیه مرغوب.
یکی از مهم ترین فاکتور های سنجش غذا را کیفیت گوشت استفاده شده در غذا مشخص می کند. به طوری که به راحتی بافت گوشت بره از گوسفند سالخورده قابل تشخیص هست و طعم و مزه متفاوتی دارند.بدین ترتیب که گوشت بره از بافت بسیار نرم تری برخوردار هست و طعم عالی برخوردار هست درحالی که گوشت گوسفند سالخورده بافت سخت تری دارد و طعم آن در مقایسه یا گوشت بره ناخوشاید تر هست.

غذا رستوران

اما از کجا می توان گوشت مناسب را برای رستوان ها تهیه نمود که هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت مناسب باشد؟

فروشگاه اینترنتی نت میت امکان خرید گوشت قرمز با کیفیت و قیمت عالی را برای رستوران ها و سایر بخش ها به صورت کلی و جزیی فراهم نموده و شما همه روزه می توانید از طریق وب سایت سفارش خود را ثبت نموده و سفارش را در محل مورد نظر خود دریافت نمایید و از کیفیت گوشت تحویلی اطمینان کافی را داشته باشید.

نوع گوشت:

نوع لاشه و قسمت های مختلف آن به صورت تفکیک شده و یا مخلوط در بسته بندی های مختلف قرار گرفته که بسته به نوع استفاده و کیفیت گوشت قابل انتخاب هست

گوشت بره منجمد

به طور مثال گوشت بره در بسته بندی های مختلفی قابل انتخاب هست. مانند:

گوشت ران بره

گوشت سردست بره

گوشت قلوه گاه بره

گوشت راسته بره

گوشت گردن بره

و گوشت مخلوط بره

  • ثبت نام
رمزعبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. ایمیلی جهت بازسازی رمزعبور برایتان ارسال خواهد شد.
Close menu